קרנבל מדירה Madeira Carnival

February 26, 2019

אחד הפסטיבלים הגדולים הראשונים של השנה ב Madeira  הקרנבל מדיירה ידוע כאחד הטובים באירופה. באופן מסורתי יש שתי תהלוכות קרנבל העיקריים מדיירה, שהן מאוד שונות זו מזו. מצעד אלגורי, המתקיים תמיד בשבת של שבוע הקרנבל,. קבוצות סמבה רבות עם אלף משתתף בתלבושות מפוארות וצבעוניות לרקוד מחשמלת מוסיקת סמבה ברחובות Funchal, יוצרים אווירה המעוררת את הקרנבל בריו.
המצעד השני, שנקרא "trapalhão ', הוא הותיק המשמש להתרחש בכל רחבי האי,  מציף את הרחובות של מרכז העיר בשמחה מרגש על גורדה Terça-feira, בסוף תקופת הקרנבל. ישנו מצעד שכל אחד יכול לקחת חלק בו ואת - לפעמים די נועז - תחפושות וקריקטורות מתוארות נותרות לדמיון המשתתפים עצמם.
לשניהם יש תהלוכות מסלול מוגדר במרכז העיר והסיום בכיכר העירונית (Praça לעשות Municipio) שבו בידור יותר עם תחרויות מוסיקה ותלבושות חיות מסופק.
לפחות חודש לפני זמן שיא הקרנבל הידוע ביותר והקימו קבוצות הקרנבל לבקר המלונות לבדר את האורחים עם מופעי מחול ומוסיקה

 

ניתן להזמין  מלון דרך האתר להירשם ולהינות

http://tripeventtips.login.innstant.com/

.

מתי

27/2-6/3  2019

איפה

Madeira, Portugal

קרנבל בניס צרפת Nice Carnival

February 15, 2019

הקרנבל בניס הוא אחד אירועי הקרנבל הגדולים בעולם, לצד הקרנבל הברזילאי וונציאני הקרנבל. זה מתקיים מדי שנה בחודש פברואר בניס  צרפתית על כיכר מסנה היום  מושך יותר ממיליון מבקרים מדי שנה ניס. Riviera.gigantic
בכל שנה, נושא מיוחד נבחר, ואמנים מסורתיים אמורים ליצור 18 דמויות אחרות עיסת חימר מסורתי עבור המצעד הססגוני. התהלוכות מתקיימות ביום ובלילה, Anglais des בטיילת, "קרבות פרח" שם מתרחשים

, המלך יהיה "מלך האנרגיה". נושא אשר פותח את כל הפרספקטיבות לדמיון וכי עדיין הוא נושא אקטואלי

מתי

     16/2-2/3; 2019

מומלץ לבדוק את התוכנית והמקום  באתר 

איפה

Nice France

ניתן להזמין  מלון דרך האתר להירשם ולהינות

http://tripeventtips.login.innstant.com/

Mardi Gras Netherlands מארדי גרא בהולנד

March 02, 2019

המקור של מילת הקרנבל הוא levare carnem גם בהולנד יש פסטיבל דומה מרדי גרא שפירושו "לקחת בשר" בלטינית, או גיא קרן, בלטינית "פרידת הבשר". זה מסמן את תחילתו של צום הלנט שהוביל פסחא.

הקרנבל בהולנד מתקיים בעיקר בחלק הדרומי של הולנד במחוזות Noord-Brabant ולימבורג, בחלקים מסוימים של Zeeland ובחלקים המזרחי שלו. כמו פסטיבלים פופולריים רבים, אנשים נוטים להתחפש ולשים מסכות,ה ארוע שמח תהלוכות ומופעי רחוב, .

 

מתי

3 to 5 March; 2019

איפה

Noodr Brebant ,  Limburg,Zeeland ,Twente, Gelderland

1 / 6

Please reload